3D MİMARİ ANİMASYON

3D Mimari Animasyon Nedir?

Reklam bir ürünün pazarlanması için olmazsa olmazlardandır. İyi ve dikkat çekici bir reklam müşteri açısından hem firmaya duyulan güveni arttırır, hem de insanların akıllarında bir iz bırakır. Firma olarak hizmetlerimize verdiğimiz önem ile çalışmalarımızı isteğiniz doğrultuda özenle hazırlamaya çaba gösteriyoruz. İster görsel, ister yazılı reklam olsun daha çok kitleye ulaşmanızı sağlamak için aracı oluyoruz. Son yıllarda teknolojinin de ilerlemesi ile reklam alanında da birçok yenilikler uygulanmaya başladı. Bu yeniliklerden birisi olan 3D Mimari Animasyon yazılımları ile görsel reklam çalışmalarında dikkat çekici unsurlar içermektedir. Bir ürün, firma ya da projeleri tanıtım ve reklam çalışmalarını dikkat çekici hale getiren bir sanat dalı olarak karşınıza çıkmaktadır. İzmir ve çevresinde bulunan her türlü görsel reklam tanıtımlarında, 3D mimari Animasyon yazılım tekniklerini görebilirsiniz.

3D Mimari Animasyon Teknikleri Neleri İçerir?

Günümüzde sosyal medyanın etkilerini oldukça fazla görmeniz mümkün. Birbirinden farklı reklam filmleri içerisinde tanıtımı yapılan ürün hakkında farkında olmadan gerek merak, gerek duygusal bir fikre sahip oluruz. 3D mimari Animasyon yazılım tekniklerinin amacı da aslında budur. Tanıtımı yapılacak herhangi bir şey üzerinde bir senaryo, storyboard, prodüksiyon ve post prodüksiyon oluşturularak profesyonelce hazırlanmış bir reklam filmi hazırlanır. Ulaşması hedeflenen kitlelerin dikkatini çekebilmek için tasarlanmış özel teknikler kullanılır. Sosyal medyada, web sitesinde veya diğer alanlarda birçok kişiye ulaşması sağlanır. Örneğin, İzmir’de proje aşamasında olan bir inşaatın yapılması istenilen hikâyesine göre şekillendirilir ve tıpkı inşaat tamamlanmış gibi reklam senaryosu hazırlayarak müşterilerin dikkatini ve ilgisini çekmeyi başarır. Hazırlanan animasyon filmler sosyal medya da kolaylıkla yayılarak böylelikle her kesime, her kitleye ulaşması sağlanmış olur.

Nasıl Faydalanılır?

3D mimari animasyon teknikleri ile ilgili istediğiniz şekilde ürün hakkındaki hikâyeyi sizden dinliyor ve ona göre bir ön çalışma yapıyoruz. Hikayede anlatılmak istenilen, altı çizilmesi gereken konulara göre senaryomuzu hazırlıyor ve görüşleriniz dahilinde çeşitli, fotoğraf ve animasyon teknikleri ile reklam filmini hazırlıyoruz. 3D mimari animasyon teknikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve firmamız ile irtibata geçmek için http://www.mindstorm.com.tr/3d-mimari-cizim-iletisim sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

ADINIZ *
SOYADINIZ *
E-POSTA *
TELEFON NUMARANIZ

KONU

MESAJINIZ