3D MİMARİ ÇİZİM

3 boyutlu mimari çizimler inşaat ve yapı sektöründe müşterileri etkilemenin en etkili yoludur. Bir mimari projenin adeta bitmiş halini gözler önüne seren 3d mimari çizim çalışmaları, bilgisayar ortamında yapılan çalışmalar olup animasyon olarak sunum yapılır. Başta konut projeleri olmak üzere otel, AVM, mağaza, plaza ve ofisler için iç ve dış mimaride gerçekçi bir sunum yapan firmamız, alanında tecrübeli 3d modelleme uzmanları ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

İç mimaride 3d mimari çizim

Her çeşit iç mimarlık ve mağaza dekorasyonunda 3d mimari çizim çalışmaları ile henüz proje aşamasındaki düşüncelerin bitmiş halini görselleştiren ve müşterilerin fikir edinmelerini sağlayan firmamız, soyut ve somut süreçleri birleştirerek yaşamı daha kolay kılmaktadır. Sürpriz bir projeden ziyade müşteri beklentilerine cevap veren projeler için iç mimaride 3d mimari çizimler yaptırabilir, iç mekanlar ve peyzajlar için hayallerinizdeki dekorasyon modellerini yaptırmadan görebilirsiniz.

Dış mimaride 3d mimari çizim

Dış cephe giydirmede 3 boyutlu çizimlerle yapıların son durumunu görmek artık çok kolay. 3d mimari çizim uzmanlarımız, 3d modelleme, animasyon ve görselleştirmede alanında uzman bir ekip olarak dış cephe perspektifini gözler önüne sermektedir. 2d şekillerin 3d ye dönüştürülmesi ile modelleme ve görselleştirmede son noktaya gelinmektedir. Özellikle mantolama, boya, dekoratif ürünler, söve cam giydirme, kompozit panel ve ahşap benzeri dış cephe kaplamalarında projelerin bitmiş hali müşteriler için gözler önüne serilmektedir.

3d mimari çizim yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin

3d mimari projelerde iç ve dış mekan modelleme, görselleştirme ve animasyon sunumu için bizimle irtibata geçebilir, alanında uzman 3d çizim ekibimizin profesyonel hizmetlerinden en hesaplı fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Son teknoloji çizim programlarını kullanan ve gerçeğinden ayırt edilmeyen 3d çizimlerle müşteri beklentilerine cevap veren firmamız;

3d Mimari Proje Çizimi ve Görselleştirme

İç Mekan Tasarımı

Dış Cephe Tasarımı

3d Kat Planı

3d Mağaza Çizimi ile sektörün lider firmasıdır.

İlk görüşmeden itibaren müşterilerimizden elektronik ortamda ya da telefonla taleplerini alıyor, beklentilerini öğreniyor, çizimi yapılacak proje detaylarını alıyoruz. Sonrasında ekibimizle birlikte 3d mimari çizimi tamamlayarak düşüncelerini almak üzere iletişime geçiyoruz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

ADINIZ *
SOYADINIZ *
E-POSTA *
TELEFON NUMARANIZ

KONU

MESAJINIZ