3D MODELLEME ÖĞRENCİ PROJELERİ

3D modelleme teknikleri ile bir reklamdan daha fazlasını sunan hizmetler ile vizyonumuzu tamamlamaktayız. Reklam unsurları bakımından her türlü projeye destek veren çalışmalarımız ve uzman ekibimizle hayalinizden daha fazlasını bulabilmeniz mümkün. 3D modelleme teknikeri ile ön plana çıkması düşünülen bir markanın, ürünün ya da projenin dikkat çekmesi için gereken bütün çalışmalar titizlikle yapılmaktadır. Son teknolojiler ile hazırlanmış stüdyolarda hikâye ve projelerinize uygun senaryolar hazırlanarak isteğinize uygun reklam veya tanıtım filmleri hazırlanır.

Siz İsteyin, Biz yapalım.!

3D Modelleme teknikleri her alanda olduğu gibi sürekli çizim gerektiren mimari çalışmalarda da büyük önem arz etmektedir. Özellikle yoğun çalışma temposunda proje ve çizimlerini yetiştiremeyen öğrenciler için 3D öğrenci projeleri adı altında destek sağlıyoruz. İzmir’de mimarlık bölümü okuyan öğrencilerin yetiştirmeleri geren proje ödevleri ile ilgili çalışmalara yardımcı olarak gerekli çizimlerin yapılmasında ve sunumlarında yüklerini hafifleterek kolaylık sağlıyoruz.

Yazılı veya görsel yapılması istenilen sunumlarınızı istediğiniz hikâyenize göre şekillendiriyor ve uygun bir senaryo hazırlayarak projenize uygun özel tanıtım filmleri hazırlıyoruz. Böylelikle iç mimari veya dış mimari gerektiren ödevlerinizi 3D öğrenci projeleri kapsamında sizin adınıza özenle hazırlıyoruz. Ayrıca öğrenci olmanız dolayısıyla uygun fiyat seçenekleri ile yükünüzü bir kat daha hafifletmeyi planlıyoruz. Hazırladığımız yazılı veya görsel tanıtım hizmetleri ile her türlü sosyal medya veya web sitesinden kendinizi ve projenizi tanıtmanıza katkıda bulunmaya özen gösteriyoruz. Kullanmış olduğumuz özel teknikler ile her türlü iç mekân ve dış mekân, cephe çizim ve görsellerinde farklı tasarımlar ile proje ödevlerinizden başarılı notlar almanıza katkı sağlıyoruz.

3D Öğrenci Projelerinden Nasıl Faydalanılır?

İzmir ve çevresinde hizmet veren firmamız Mindstorm markası olarak reklam tanıtım hizmetlerini sürdürmektedir. 3D öğrenci projeleri kapsamında, projelerinize uygun grafik, çizim ve tasarımlar ile ilgili her türlü hizmetlerimizden faydalanmanız mümkün. Yapmanız gereken firmamıza ulaşarak hayal ettiğiniz proje ile ilgili hikayenizi bize bildirmeniz gerekir. Böylece, Birlikte ortak görüş ve fikir bildirimleri ile projenizi beraber şekillendirelim. Firmamıza ulaşmak, hakkımızda detaylı bilgi edinmek ve iletişime geçmek için http://www.mindstorm.com.tr/3d-mimari-cizim-iletisim sitesini ziyaret edebilirisiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

ADINIZ *
SOYADINIZ *
E-POSTA *
TELEFON NUMARANIZ

KONU

MESAJINIZ