REKLAM VE YEMEK FOTOĞRAFÇILIĞI

Reklam Fotoğrafçılığı Hizmetlerimiz

Alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile birlikte reklam ve yemek fotoğrafçılığı hususunda sizlere detaylı ve profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktayız. Firma olarak bizimle telefon ya da mail aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Firmanızın üretim faaliyetleri içerisinde yer alan ürünlerin nizami ve piyasa içerisinde ses getirecek kalitedeki fotoğraflarını çekmekteyiz. Çektiğimiz fotoğraflar ile birlikte rakiplerinize fark atabilir, sektör içerisinde ses getirebilir, marka değerinizi iki katına çıkarabilirsiniz.

Firmamız reklam ve yemek fotoğrafçılığı hususunda uzun yıllardan beri öncü bir firma olmaya devam ediyor. Firmanızın aktif olarak ürettiği ürünleri stüdyo ortamında, özel ışıklar kullanarak çekiyoruz. Bu sayede müşterileri satın almaya yönelik tetikleyici unsurları ürünlerin çekiciliği ile birlikte birleştiriyoruz. Aynı zamanda her yerde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz katalog çekimlerimiz de sizlere sunduğumuz ek avantajlar içerisinde yer alıyor. Katalog çekimlerinde sayısını sizin belirlediğiniz ürünleri birbiri ardına kolajlar ve klipler halinde çekip ortaya anlamlı bir bütünlük oluşturuyoruz.

Reklam fotoğrafçılığı alanında sadece ürünleri değil ürünlerin tanıtımını üstlenen kişileri, fotomodelleri ve mankenleri de ürün ile birlikte standartlar üstü bir şekilde çekerek firmanızın reklam ihtiyaçlarını gerçekleştirmekteyiz. Sizlere özel paketler ve indirimler de sunmaktayız. Böylece orta ve büyük ölçekteki firmalarınız çok az bir para ödeyerek ürünlerinizin profesyonel bir şekilde tanıtımını üstleniyoruz. Çektiğimiz fotoğrafları ister dergide ister gazetede tamamen kendi tercihinize ve taleplerinize göre kullanabilirsiniz. Çektiğimiz fotoğraflar yüksek çözünürlüklü olup billboardlar’da dahi kullanılma özelliğine sahiptir. Photoshop uygulamalarımız ile birlikte hem hizmetlerinizin hem de ürünlerinizin tam kapsamlı ve çok yönlü bir şekilde tanıtımını yapabilirsiniz.

Yemek Fotoğrafçılığı Hizmetlerimiz

Firmamız reklam ve yemek fotoğrafçılığı hususunda müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde hizmetler sunmaktadır. Aşçılık hizmetinde bulunan firmalar, beslenme uzmanları, yemek kitabı hazırlığı içerisinde olan herkes yemek fotoğrafçılığı hususundaki canlı ve dinamik çalışmalarımız için bizimle direkt olarak iletişime geçebilirler. Yemeklerin hazırlanışı, öncesi, yapılışı ve sonrası gibi aşamaları dört ana kısma ayırarak yemeklerin hikayesini katalog çekimlerimizde bulabilirsiniz. Fotoğraf makineleri de tamamen profesyonel ölçeklerde hizmet vermektedir. Bilgi ve danışma için de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

ADINIZ *
SOYADINIZ *
E-POSTA *
TELEFON NUMARANIZ

KONU

MESAJINIZ